Microsoft Project 2024 Professional

Microsoft Project 2024 Professional
Autentiška licencija El. paštu per ø 43 s
−63% nuo MSRP
Microsoft

Microsoft Project 2024 Professional

Digital license for Microsoft Project 2024 Professional (RETAIL). Full activation guidance and Lizensa support included.

34,90 €94,90 €63%

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 34,90 € (6/5/2026)

1
Greitas atsiskaitymas

Bandykite dar kartą arba naudokite įprastą atsiskaitymą.

Gaukite 1,05 € grąžą arba 349 lojalumo taškųSužinoti daugiau
Saugus atsiskaitymas · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Kodėl rinktis mus

Jūsų el. pašte greičiau nei per 60 sekundžių

Licencijos raktas + aktyvavimo vadovas jūsų OS kalba. Pridėta PDF PVM sąskaita faktūra.

Patikrinta prieš pristatymą

Kiekvienas raktas patikrinamas leidėjo aktyvavimo serveriuose prieš išsiunčiant.

Ką daryti, jei kyla problemų aktyvuojant?

El. pašto arba pokalbių pagalba atsako jūsų kalba per valandą ES darbo valandomis. Mes padėsime jums atlikti veiksmus arba pakeisime raktą.

Stripe apsaugotas atsiskaitymas · 3-D Secure ES PVM sąskaita faktūra · atvirkštinis apmokestinimas B2B Aktyvuokite iš bet kurios iš 27 ES valstybių 14 dienų pinigų grąžinimas · be mokesčių, be klausimų

Apie šią licenciją

Microsoft Project 2024 Professional Full – Full License, Digital Delivery

Microsoft Project 2024 Professional Full is a full, standalone license for project management professionals who need structured planning, resource tracking, and reporting. This Full edition is licensed for a single device and is transferable, making it a flexible choice for consultants, project managers, and teams that prefer a one-time purchase over a subscription.

Delivered digitally, this license includes clear activation instructions and Lizensa’s support for installation queries. No volume activation keys or enterprise agreements required — just a straightforward Full license that works out of the box.

  • Full Full license – Licensed for one device, transferable to another computer if deactivated. No recurring fees.
  • Digital delivery via email – Receive your product key and download link within minutes after purchase. No physical media shipped.
  • Professional project management tools – Gantt charts, critical path analysis, resource leveling, and built-in reporting templates.
  • Compatible with Microsoft 365 – Integrate with Teams, SharePoint, and Power BI for collaboration and data visualization.
  • Lizensa support included – Our EU-based team helps with activation, installation, and license questions. No extra cost.

Who It's For

This license suits independent project managers, small consulting firms, and departments within larger organizations that need a reliable, non-subscription project management tool. It's ideal for professionals who manage medium-complexity projects — construction, IT implementation, event planning, or product launches — and require robust scheduling and resource management without the overhead of enterprise PPM software. Existing Microsoft 365 users will find familiar integration points.

FAQ

Is Microsoft Project 2024 Professional Full suitable for business use? Yes. This Full edition is licensed for commercial use. It is a full, standalone license that can be used in a business environment, unlike OEM versions that are tied to a specific device. You may install it on one computer and transfer it to another if you deactivate the first.

How is the license delivered and activated? After purchase, you receive an email with your product key and a download link to Microsoft’s official installer. Activation is online via your Microsoft account. Lizensa provides step-by-step guidance if needed. No physical disc or dongle required.

Related Products

Ką gausite

  • Autentiškas mažmeninis raktas – toks pat kaip leidėjo parduotuvėje
  • Visą gyvenimą trunkantis aktyvavimas · susietas su jūsų paskyra
  • ES PVM sąskaita faktūra · B2B atvirkštinis apmokestinimas palaikomas
  • Pristatymas el. paštu per mažiau nei minutę (vid. 43 s)
  • Daugiakalbis aktyvavimo vadovas (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • 14 dienų pinigų grąžinimas pagal ES vartotojų teisės aktus

Specifikacijos

Operating system
Windows
Versija
2024
„SKU“
LZP-0179
Licencija
Neterminuota / visam laikui
Architecture
x64
Languages
en, de, fr, nl, pl
Activations
1 device

Nuo užsakymo iki aktyvavimo

  1. 01

    Užsakymas gautas

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact – priimami visi pagrindiniai ES mokėjimo būdai.

  2. 02

    Raktas patvirtintas

    Mes realiu laiku patikriname jūsų licenciją leidėjo aktyvavimo serveriuose.

  3. 03

    El. laiškas pristatytas

    Licencija ir aktyvavimo vadovas atkeliauja per mažiau nei 60 sekundžių. Vidutiniškai 43 sekundės.

  4. 04

    Jūs aktyvuojate

    Vadovaukitės vadovu jūsų kalba. Atliksite per mažiau nei 2 minutes.

Būkite pirmas, įvertinęs šią prekę

Prisijunkite, norėdami parašyti atsiliepimą

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie Microsoft Project 2024 Professional sistemos reikalavimai?
Microsoft Project 2024 Professional reikalauja Windows 10/11, bent 4 GB RAM (rekomenduojama 8 GB) ir 2 GB laisvos saugyklos vietos.
Ar Microsoft Project 2024 Professional – vienkartinis pirkimas ar prenumerata?
Microsoft Project 2024 Professional – vienkartinė amžina licencija. Mokate vieną kartą ir naudojate visam laikui – be periodinių mokesčių. Produkto raktas iš karto pristatomas el. paštu.
Ką gaunu įsigijęs Microsoft Project 2024 Professional?
Gaunate tikrą Microsoft Project 2024 Professional produkto raktą, nedelsiant pristatytą į jūsų el. paštą. Raktas aktyvuoja programinę įrangą tiesiai iš oficialios Microsoft svetainės arba programoje. Pridedamos pilnos aktyvavimo instrukcijos.
Kodėl Microsoft Project 2024 Professional Lizensa pigesnis?
Kaip Europos B2B didmenos platintojas, Lizensa dideliais kiekiais tiesiogiai įsigyja licencijas iš įgaliotų kanalų ir siūlo Microsoft Project 2024 Professional už €44.85 — žymiai žemiau mažmeninės MSRP. Visi raktai 100% tikri ir teisėtai įsigyti ES.
Kaip aktyvuoti Microsoft Project 2024 Professional?
Po pirkimo per kelias sekundes el. paštu gaunate Microsoft Project 2024 Professional produkto raktą. Įveskite raktą Microsoft aktyvavimo vediklyje arba oficialioje aktyvavimo svetainėje. Su užsakymu pridedamos išsamios instrukcijos žingsnis po žingsnio.
Ar Microsoft Project 2024 Professional suderinamas su mano kompiuteriu?
Patikrinkite šiame puslapyje nurodytus sistemos reikalavimus. Microsoft Project 2024 Professional veikia daugumoje šiuolaikinių Windows ir/arba macOS sistemų. Jei abejojate, prieš pirkdami susisiekite su mūsų 24/7 palaikymu.
Kaip gausiu savo licencijos raktą?
Įsigijus licencijos raktas iš karto pristatomas el. paštu ir pasiekiamas jūsų paskyros skydelyje. Fizinio siuntimo nereikia — gausite jį per kelias sekundes po mokėjimo patvirtinimo.
Ar tai tikra, teisėta licencija?
Taip. Visos Lizensa parduodamos licencijos yra 100 % originalios ir gaunamos iš įgaliotų platinimo kanalų. Kiekvienas raktas prieš pristatymą patikrinamas, o jam suteikiama visa gamintojo parama.
Kokia jūsų grąžinimo politika?
Teikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, laikydamiesi ES vartotojų apsaugos teisės aktų. Jei neaktyvavote rakto, galite jį grąžinti ir gauti visą sumą. Norėdami pradėti grąžinimą, susisiekite su mūsų palaikymo komanda.
Kaip aktyvuoti programinę įrangą?
Gavę licencijos raktą, vadovaukitės užsakymo patvirtinimo el. laiške pateiktomis žingsnis po žingsnio aktyvavimo instrukcijomis. Išsamias diegimo gaires rasite ir savo pagalbos centre.
Kokia pagalba įtraukta į pirkimą?
Kiekvienas pirkimas apima nemokamą techninę pagalbą el. paštu (24/7 atsakas per 2 val.), prieigą prie žinių bazės su išsamiais vadovais ir, prireikus, diegimo pagalbą.
Ar tai autentiška, įgaliota licencija?
Taip. Įsigyta per įgaliotus Europos platinimo kanalus. Kiekvienas raktas yra autentiškas ir gali būti perparduodamas pagal ES „teisių išnaudojimo“ principą (CJEU C-128/11).
Kaip greitai atkeliauja raktas?
Vidutinis pristatymo laikas yra 43 sekundės. Mes įsipareigojame pristatyti per 60 sekundžių. Jei to nepadarysime, gausite nemokamą pakeitimą.
Ar galiu susigrąžinti pinigus, jei produktas man netinka?
Taip. ES vartotojų teisės suteikia jums 14 dienų grąžinti bet kokį nepanaudotą raktą – be mokesčių, be klausimų. Tai vykdoma be jokių kliūčių.
Ar pateikiate PVM sąskaitą faktūrą B2B?
Taip. Prie kiekvieno užsakymo pridedama ES reikalavimus atitinkanti sąskaita faktūra, kurią galima atsisiųsti iš jūsų paskyros. Galiojantis PVM kodas automatiškai suaktyvina atvirkštinį apmokestinimą.
Kokiomis kalbomis yra aktyvavimo vadovas?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT – automatiškai priderinama prie jūsų paskyros lokalės.
Ką daryti, jei kyla problemų aktyvuojant?
El. pašto arba pokalbių pagalba atsako jūsų kalba per valandą ES darbo valandomis. Mes padėsime jums atlikti veiksmus arba pakeisime raktą.
Earn 134 points on this purchase

Loyalty points are added to your account and can be redeemed for discounts.

Rekomenduokite ir uždirbkite

Uždirbkite 12% komisinį už kiekvieną rekomendaciją. Prisijunkite prie partnerių programos.

Prisijungti dabar
34,90 €94,90 €30 d. mažiausia: 34,90 €